צרו קשר

וואצאפ

אודות

כל הביטוחים בבית אחד

קצת עלינו

הדור החדש בביטוח – עם ניסיון של הדור הוותיק

ברוכים הבאים אל מאסטר ביט – סוכנות לביטוח מקבוצת אורן מזרח. אנו מתמחים במתן שירותים נרחבים בכל תחומי הביטוח, תוך שימת דגש מרכזית על שירותי השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות בישראל. זאת במטרה לאתר לכל לקוח ולקוחה את ההצעה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורם.

לאורך השנים התגבשה במאסטר ביט נבחרת עובדים מנוסה ונאמנה, שפועלת במקצועיות ובמשפחתיות ועושה הכל כדי להעניק השירות המיטבי ללקוחותינו. בשנים האחרונות, לצד הצמיחה האורגנית, הרחבנו את שורותינו על ידי מיזוגים ורכישות של סוכנויות ביטוח שונות. כך, לקוחותינו הרבים יכולים ליהנות מהשילוב המאסטר-ביטי בין הניסיון והמסורת של דור הביטוח הוותיק בארץ, לבין ההתקדמות הטכנולוגית וחוויית הלקוח המתקדמת של הדור החדש.

שירותי השוואת מחירים ברמה שקשה להשתוות לה

איך בוחרים בחברת הביטוח המתאימה? איך מוצאים את הביטוח המשתלם והנכון ביותר עבורכם?  עם  מאסטר ביט תוכלו להסיר את הדאגה הזאת מראשכם, כי זה בדיוק מה שאנחנו עושים – מספקים שירותי השוואת מחירים של חברות הביטוח בארץ. אנו פועלים למצוא לכל אחד ואחת מלקוחותינו את הצעת הביטוח הטובה והמשתלמת ביותר על פי צרכיהם, בכל תחום – בהיקף הכיסוי ובמחיר הביטוח.  

אנו עושים זאת תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ובהתבססות על ערכים מובילים של גמישות, אמינות, מקצועיות ויעילות. לקבל שירות וליווי אישי ממאסטר ביט זה אומר: להפסיק לבזבז זמן ואנרגיה בחיפוש אחר הפוליסה האולטימטיבית, ולהתמקד במשימות השוטפות שלכם. 

החזון

חזון מאסטר ביט הוא להפגין מצוינות מתמדת ולהמשיך להיות סוכנות ביטוח מובילה בהשוואת פוליסות ביטוח. השאיפה שלנו היא להיות שם תמיד בשביל כולם – עם השירות האיכותי והמהיר, המקצועי והאמין ביותר. זה מה שמניע אותנו!אז למה מאסטר ביט?

בזכות העקרונות הבלתי מתפשרים שלנו שמשרתים אתכם:

  • מציאת הביטוח הנכון והמשתלם ביותר לכל אחד ואחת
  • ניסיון וידע המאפשרים לנו הבנה מעמיקה של צרכי כל לקוח
  • משאבים וכלים דיגיטליים מתקדמים

 

  • שירות מהיר ויעיל שחוסך זמן וכסף
  • ליווי אישי של צוות מקצוענים שנמצא שם תמיד בשבילכם
  • יציבות וגב חזק של קבוצת אורן מזר

0

שנות ניסיון

0

עובדים

0

לקוחות בארץ

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם