צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח אבדן כושר עבודה

ביטוח אבדן כושר עבודה

אם איבדת את כושר העבודה – יש כיסוי שימשיך לעבוד בשבילך

עבודה מביאה איתה ברכה, אבל מה קורה אם כושר העבודה נפגע?

לא רק וורקוהוליקים חייבים ורוצים לעבוד.  עבור כל אדם היכולת לעבוד היא מה שמאפשר להשתכר כראוי ולקיים שגרת חיים פעילה, מגוונת ומספקת. כל עוד כושר העבודה שלנו בשיאו – החיים ממשיכים כרגיל. העניין הוא שלעולם לא נוכל לצפות אם ומתי אנו עלולים לאבד את כושר העבודה – אם עקב מחלה או תאונה, אם זמנית או באופן קבוע, אם חלקית או באופן מלא. מכיוון שכך, עלינו להיות אחראים ולהכין "תכנית גיבוי", שתחפה עלינו במידה ונאבד את הכנסותינו כתוצאה מאובדן כושר העבודה.

יש תוכנית גיבוי כזו וקוראים לה ביטוח אובדן כושר עבודה – ביטוח כזה נדרש לך, כמו לכל אדם אחר, לכיסוי מצבים בהם יכולת עבודתך (והשתכרותך) תיפגע. הביטוח מקנה מקור הכנסה חלופי – תשלום חודשי, שימנע ממך וממשפחתך אסון כלכלי, ויאפשר לכם להמשיך לחיות באותה רמה לה הורגלתם, גם במהלך תקופת אי הכושר.    

קבלו כמה נקודות חשובות בנושא ביטוח אובדן כושר עבודה:

  1. הפיצוי על אובדן כושר עבודה מגיע למבוטח שעבד עד ליום מקרה הביטוח (מחלה או תאונה) ושכתוצאה מהמקרה נשלל ממנו (בשיעור 75% לפחות) הכושר לעבוד במקצוע/תפקיד בו עסק לפני האירוע, או בכל עיסוק סביר אחר שמתאים להשכלתו ויכולותיו.
  2. הפיצוי ישולם בסיום 1 או 3 חודשי המתנה, מדי חודש בחודשו.
  3. הפיצוי ישולם כל זמן שהמבוטח מצוי באי כושר עבודה, או עד סיום תקופת הכיסוי שנקבעה בעת רכישת הביטוח (מועד הסיום: גיל 67-60) – לפי המוקדם ביניהם.
  4. כל עוד המבוטח מצוי באי כושר העבודה – הוא פטור מתשלום פרמיות.
  5. במקרה בו מבוטח מצוי באי כושר, אך עובד חלקית או באופן מלא בעבודה אחרת – תינתן לו השלמת הכנסה באופן היחסי לפגיעה בהשתכרותו

איך בוחרים ביטוח לאובדן כושר עבודה? איך משווים בין הצעות ביטוח שונות?

הכי פשוט – משאירים פרטים וצוות מאסטר ביט ידאג לכם לטוב ביותר

קבל הצעה
ביטוח אבדן כושר עבודה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם