צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

מוצר שמציל חיים

אם היו מציעים למכירה גלולת פלא, שתבטיח להציל את בריאותנו או את בריאותם של הקרובים לנו כשזו תהיה מאוימת, – מי לא היה קונה?! העניין הוא שגלולה כזו עדיין לא פותחה, אבל יש מוצר שדומה לה – ביטוח בריאות.

העיקר הבריאות! ככה כולנו חוזרים ואומרים שוב ושוב, אבל מה אנחנו עושים כדי לדאוג שיהיה לנו גיבוי בריאותי מלא בכל רגע? זה לא סוד שמערך הבריאות הציבורי אינו ערוך לספק לנו גיבוי כזה בכל מצב ובכל רגע. ענף הביטוח לעומת זאת, ערוך לגבות כל אחד ואחת עם ביטוחי בריאות שמצילים חיים.

ביטוח בריאות הוא למעשה רפואה פרטית מהסוג שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להשיג. היא לא מהווה חלק מהרפואה הציבורית על שלל בעיותיה וסרבוליה, ומצד שני לא דורשת מאיתנו להוציא הון עתק על בדיקות וטיפולים שעושים באופן פרטי.

והכי חשוב – ביטוח בריאות מקנה לך שליטה בתהליך הטיפול הרפואי  – לא עוד תלות באישורי ועדות רפואיות בקופ"ח ובמשרד הבריאות, ולא עוד זמני המתנה לא ריאליים. אם יש בידך ביטוח בריאות, ביכולתך לבחור רופא מטפל בארץ או בחו"ל על פי העדפתך האישית, לעבור כל ניתוח או השתלה או טיפול מיוחד הנדרשים לך, כשחברת הביטוח תישא בכל העלויות – אשפוז, טיפול, תרופות מחוץ לסל הבריאות, מעקב ועוד.

איך בוחרים ביטוח בריאות שיתאים לך ולמשפחתך? 

כדי לבחור ביטוח מתאים בעלות משתלמת, חשוב להתייעץ עם המומחים לדבר, ולבצע השוואת מחירים בין הצעות של ביטוחי בריאות שונים במגוון חברות.    

זו המומחיות שלנו במאסטר ביט, וזה הזמן להשאיר פרטים
כדי שמוצר הבריאות הכי איכותי במחיר הטוב ביותר יהיה בידיים שלך

במאסטר ביט נציע לכם כיסויי בריאות מצילי חיים, שיבטיחו לכם טיפול רפואי מיטבי בזמן ובמקום הנכון – לכם וליקרים לכם:

 

קבל הצעה
ביטוח בריאות

ביטוח תרופות שלא בסל הבריאות

כיסוי עבור מימון תרופות שלא כלולות בסל הבריאות. בין התרופות הללו יש כאלה שמצילות חיים, ושעלויותיהן נאמדות בעשרות ומאות אלפי שקלים.

קבל הצעה

ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח

כיסוי שמופעל במצבים רפואיים המצריכים לעבור ניתוחים בארץ או בחו"ל. הכיסוי כולל בחירה של המנתח והמוסד רפואי, קיצור תורים ומימון עלויות של ניתוחים יקרים מאוד.

קבל הצעה

ביטוח השתלות

ישנם מצבים בהם אין כל פתרון מלבד השתלת איברים, על מנת להציל חיי אדם או לשפר ולהאריך חיים של אנשים עם מחלות קשות או מצבים רפואיים מורכבים. בסל הבריאות הישראלי כלול שירות השתלות, אך הוא כרוך בהמתנה ארוכה, שלעיתים המועמדים להשתלה נפטרים במהלכה. עם ביטוח השתלות פרטי ניתן לעבור השתלה במוסדות רפואיים מובילים בחו"ל, ולקצר את משך ההמתנה להשתלה באופן מציל חיים. ישנם מקרים בהם הביטוח ממן את מלוא עלות ההשתלה.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם