צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח דירה

ביטוח דירה

כמה הבית שלך חשוב לך?  מספיק בשביל לבטח אותו?

כשמדובר על רכוש, הנכס המשמעותי ביותר הוא הדירה שלנו, הבית בו אנו חיים, על קירותיו ועל כל התכולה המצויה בו. בבית שלנו שמור כל מה שרכשנו או קיבלנו אי פעם – החל מרהיטים ומוצרי חשמל שונים ועד תכשיטים יקרי ערך וחפצי נוי ואמנות. כל אלה נמצאים בסיכון בכל רגע, ובאחריותנו לספק את ההגנה הנדרשת לנו במידה ויינזקו.

כולנו מודעים לכך – דירות ובתים עלולים להינזק עקב אירועים שונים כדוגמת גניבה, פריצה, שוד, נזקי אש, נזקי מים, נזקי טבע ועוד. לאירועים כאלה יש השלכות כלכליות בסדר גודל עצום, שעלולות להביא לעיתים לכדי אובדן הדירה. לא תמיד נוכל לשלוט על קרות האירועים, אך ניתן למזער את הנזקים הכלכליים ולמנוע קטסטרופה. את זה עושים בעזרת ביטוח הדירה על תכולתה באופן מקיף ומיטבי מבחינת הכיסוי והמחיר.

חברות הביטוח בישראל פועלות לתת מענה לבעלי דירות ובתים, המעוניינים להגן על עצמם משלל סיכונים שעלולים להביא להפסדים כלכליים גדולים. לשם כך, הן  מציעות ביטוח דירה המספק מגוון כיסויים למבנה ולתכולה. אבל איך באפשרותך לבחור את ביטוח הדירה המתאים, שיעניק לך שקט נפשי ויהיה גם המשתלם ביותר?

כאן נכנס לתמונה צוות מאסטר ביט עם מחולל תעריפי ביטוח דירה, שמאפשר השוואת מחירים של ביטוחי דירה בין חברות הביטוח המובילות. עם המערכת המתקדמת שלנו, ביכולתך לקבל הצעות ביטוח שונות לביטוח הדירה, להשוות ביניהן ולבחור במיטבית והמשתלמת עבורך. אנחנו מבטיחים לך גם לישון בשקט, בידיעה שבבוא היום והצורך – נדאג להשיג עבורך את הפיצוי המיטבי לכל נזק.

במאסטר ביט אנו מודעים לצרכים הביטוחיים שלך ושל דירתך,
ונערכים להתאים לך את הצעת ביטוח הדירה בצורה מדויקת ומשתלמת

קבל הצעה
ביטוח דירה

כיצד נקבע מחיר הביטוח לביטוח תכולה?

מחיר הביטוח נקבע לפי שווי הרכוש בבית או הדירה המבוטחת. בנוסף נלקח בחשבון גם מיקום הדירה.אם לדוגמא הנכס שלכם נבנה במקום מסוכן או חשוף יותר מהרגיל לשוד או לפריצה, יהיה המחיר גבוה בהתאם. בתים פרטיים ודירות קרקע חשופים יותר לאירועי פרציה וגניבה, ולכן פוליסות הביטוח יקרות משמעותית מאלו של דירות בבתים משותפים. באזורים מסוכנים או בעיתיים או בקומות נמוכות, התקנת דלת ביטחון או אמצעי התרעה כגון סורגים או אזעקה יכולים למנוע פריצה או גניבה ולהוזיל את מחיר הביטוח.
לביטוח מבנה ניתן להוסיף גם ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח אחריות מעבידים לעובדי משק כמו עוזר/ת בית ומטפל/ת וכמובן גם וחפציהם האישיים. ניתן להוסיף כיסוי לחפצים אישיים מחוץ לדירה כמו במחזן, אופנים, ועוד.

קבל הצעה

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה מגן מפני נזק לרכוש (להבדיל מהמבנה) המבוטח בדירה או בבית בו הוא גר. ביטוח תכולה מכסה מגוון רחב של סיכונים כמו: גניבות, פריצות, שריפות, מקרי שוד, שיטפונות והצפות ממקורות מים שהם חיצוניים, רעמים וברקים, התפוצצויות, סערות, פגיעות שנעשו בזדון ומקרים נוספים גם אש. ביטוח תכולה מגן מפני נזק לרכוש (להבדיל מהמבנה) המבוטח בדירה או בבית בו הוא גר. ביטוח תכולה מכסה מגוון רחב של סיכונים כמו: גניבות, פריצות, שריפות, מקרי שוד, שיטפונות והצפות ממקורות מים שהם חיצוניים, רעמים וברקים, התפוצצויות, סערות, פגיעות שנעשו בזדון ומקרים נוספים גם אש.

קבל הצעה

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה, כשמו כן הוא, והוא נועד לפצות מבוטח במידה וקרה נזק ישיר למבנה הדירה או הבית המבוטח (רצפה, קירות, גג, תקרה, חלונות, דלתות, ולחלקים הצמודים לבניין כמו מחסן, מערכות סולריות, צנרת, מתקני הסקה, מרפסות, מתקני טלפון וחשמל, שערים, גדרות ועוד. ביטוח מבנה מתאים לבעלי דירות, בתים משותפים, לבעלי בתים פרטיים, לשוכרי דירות המעוניינים להגן על רכושם או מחויבים בכך מכוח חוזה השכירות. בנקים וחברות הנותנות משכנתאות מחייבות את לקוחותיהם בביטוח מבנה. ביטוח מבנה מבטיח כי במקרה של תביעה (המכוסה על פי תנאי הפוליסה) תקבלו פיצוי על הנזק שנגרם למבנה, וכן פיצוי על הוצאות נוספות שיגרמו לכם בעקבות הנזק, כמו עלויות שמאים, שכר אדריכלים, יועצים, מהנדסים, קבלנים, בעלי מקצוע או הוצאות פינוי הריסות ואובדן שכר דירה.

קבל הצעה

אילו פריטים אינם מכוסים בביטוח תכולת דירה?

להלן רשימה של פריטים אשר אינם מכוסים בביטוח תכולת דירה: ואם יש צורך לבטח אותם יש לעשות זאת באופן מיוחד ופרטני: ניירות ערך ואיגרות חוב, בעלי חיים, כלי שיט, המחאות, כלי רכב ממונעים, תעודות, מסמכים וכתבי יד. כלי נשק ופריטים המשמשים לעסק. עוד חשוב לזכור כי חפצים שנמצאים מעבר לדלת הבית, בחדר המדרגות או ברחבת הכניסה אינם מבוטחים. כך יש לכם זוג אופניים, עגלות ילדים, פריט ריהוט, הנמצאים מחוץ לבית, יש לדאוג לביטוח מתאים בתכולת הדירה.

קבל הצעה

הרחבות נוספות לפוליסת ביטוח תכולה

כיסויים נוספים לפוליסת ביטוח התכולה ניתנים לרכישה תמורת תשלום פרמיה נוספת, או לעיתים גם בחינם. לדוגמה אנשים שמשתמשים בדירתם גם לצרכים של עבודה או עסק יכולים להרחיב את פוליסת ביטוח התכולה ומחילים אותה גם על האזורים המשמשים אותם כמשרד או עסק לקבלת קהל, כמו קליניקה.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם