צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח לעסקים

ביטוח לעסקים

העסק שלך הוא העסק שלנו בכל מה שקשור לביטוח

העסקים שלנו יקרים לליבנו ולכיסנו. הם מהווים מקור עיקרי לרווח ולסיפוק, ומאידך גם  לכאב ראש לא קטן. בעל עסק נדרש להתמודד עם אתגרים שונים, למצוא פתרונות לקשיים שצצים בהווה, ולהיערך לכאלה שעתידים לבוא. הדאגה לעתיד העסק מעסיקה בעלי עסקים רבים מכל סוג והיקף, ואפשר להפחית אותה משמעותית על ידי ביטוח העסק בכיסויים המזמנים שקט וביטחון במישורים שונים.

כל עסק, בין אם מדובר בחנות קטנה או מפעל גדול, מפעל ייצור או חברת הייטק, וכל מה שביניהם –  עלול להינזק. לכן, כל בעל עסק זקוק לידיעה ולהבטחה שיש לו גיבוי עבור כל אירוע בלתי רצוי: גניבה או נזק לציוד, אובדן מידע או רכוש, תאונה לעובד, תביעת רשלנות, ועוד אירועים פוטנציאליים. כדי להשיב את הסדר על כנו לאחר האירוע תוך מינימום הפסדים וזמן עבודה – צריך ביטוח עסק מתאים.

ביטוח לעסקים נועד לייצר את השקט הנדרש לכל בעל עסק כדי להתמקד בנושאים חשובים כמו פיתוח העסק, רווחת העובדים ועוד. פוליסת ביטוח לעסק כוללת מגוון כיסויים החל מנזקים פיזיים לרכוש העסק, המשך בחבות מעבידים, אחריות כלפי צד שלישי, חבות המוצר ועוד.

איך בוחרים ביטוח לעסק? קודם כל בודקים ומשווים בין כל ההצעות. מומחי מאסטר ביט מוכנים ומזומנים לסייע לך בכך – לספק לך ביטוח לעסקים, שתפור במדויק למידות ולצרכים שלך ושל העסק שברשותך.

צוות מאסטר ביט איתך לאורך כל הדרך העסקית – דואגים שהעסק שלך ימשיך לפעול בכל מצב

קבל הצעה
ביטוח לעסקים

ביטוח אחריות כללית

ביטוח המספק כיסוי משפטי לקשת רחבה של מקרי נזק: תאונות, פגיעות גוף, תביעות רשלנות, הוצאות רפואיות, תביעת לשון הרע, הוצאת דיבה ועוד.

קבל הצעה

ביטוח חבות מוצר

יצרנים, סיטונאים וקמעונאים נושאים באחריות לכל נזק שנגרם לקהל הצרכנים, שעושים שימוש במוצריהם. לכן, חשוב שיהיה ברשותם ביטוח חבות המוצר, שיגן עליהם מהפסדים כספיים במידה וייתבעו בגין מוצר פגום שגרם לפגיעה גופנית. סכום הביטוח נקבע על פי המוצרים שהמבוטח מייצר/ מוכר.

קבל הצעה

ביטוח אחריות מקצועית

בעלי עסקים שונים המספקים את שירותיהם המקצועיים, חשופים בכל עת לתביעות בגין רשלנות, מחדלים, הפרת חובה מקצועית ועוד. לכן, כל בעל עסק מכל סוג והיקף, צריך שיהיה לו ביטוח אחריות מקצועית, המספק הגנה וכיסוי במידה ותביעה כזו תבוא לפתחם. במאסטר ביט נתאים לך את הכיסויים הנדרשים למקצועך.

קבל הצעה

ביטוח נכס מסחרי

בביטוח נכס מסחרי נועד לכסות כל אובדן או נזק שייגרמו לרכוש העסק. נזקים כאלה עלולים להתרחש עקב מגוון אירועים אפשריים: נזקי אש, נזקי מים, נזקי טבע, ונדליזם, חוסר ציות אזרחי ועוד.
"נכס" הוא מושג רחב ביותר, שתחת הגדרתו נכללים גם: כספים, ניירות חברה, מבנים, מחשבים, הפרעה לעסקים ועוד.

לבחירתך 2 אפשרויות בסיסיות לרכישת פוליסת ביטוח נכס מסחרי:
1. פוליסת כל הסיכונים – פוליסה המכסה קשת רחבה של אירועים/סכנות, מעבר למפורט בה.
2. פוליסה לכיסוי סכנה ספציפית – פוליסה המכסה הפסדים שנוצרו עקב סכנות המפורטות בפוליסה בלבד.

במאסטר ביט נסייע לך בבחירת פוליסת רכוש מסחרי המתאימה לך ולעסקך.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם