צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

עם מחלה קשה לא מתמודדים לבד

אפשר לייחל שנהיה בריאים תמיד, אבל אי אפשר להתעלם מקיומן של מחלות קשות על השלכותיהן החמורות על הגוף והנפש, וגם על הכיס. חולים ובני משפחתם נדרשים להתמודדות  פיזית ורגשית, המלווה גם במחיר כלכלי לא פשוט. מחלה קשה מביאה איתה פגיעה גדולה בהכנסות החולה ומשפחתו כתוצאה מאובדן ימי עבודה רבים, ואם לא די בכך – נוספות לחבילה גם הוצאות חדשות בדמותם של טיפולים ותרופות שלא כלולים בסל הבריאות, הסעות תכופות לבדיקות וטיפולים, רכישת אביזרים מיוחדים, עזרה בבית, קבלת תמיכה פסיכולוגית ועוד.

במצבים כאלה, ביטוח מחלות קשות הוא פתרון שיכול לספק הקלה משמעותית לחולה ולבני המשפחה.  בעזרת ביטוח מחלות קשות, ניתן להעצים את האיתנות הכלכלית של החולה ומשפחתו בעת ההתמודדות עם מחלה קשה.מבוטח שאובחן באחת המחלות המצוינות בפוליסת ביטוח מחלות קשות, יקבל פיצוי מיידי, שגובהו  נקבע בעת רכישת הביטוח. בעזרת הפיצוי ניתן לממן הוצאות רפואיות או כל מהלך שיקל על החולה ובני משפחתו. הפיצוי מאפשר לחולים להסתגל למצבם החדש, לשמור באופן מיטבי על איכות החיים ורמת החיים להן הורגלו, וכך – להפנות את כל המאמצים להחלמה או לעצירת התקדמות המחלה.

גיל הכניסה המרבי לביטוח מחלות קשות הוא 60 שנים, וגיל סיום הכיסוי – 75.

סכום הביטוח המרבי עבור בוגר עומד על 600,000 ₪ כאשר תעריפי הביטוח נתונים לשינוי מדי 5 שנים.

חשוב מאוד! ביטוח מחלות קשות יש להתאים לכל אחד ואחת על פי נתוניהם. לפני שרוכשים אותו, יש לבצע השוואת מחירים של הצעות מחברות ביטוח שונות.  במאסטר ביט זו המומחיות שלנו. 

זה הזמן לרכוש ביטוח מחלות קשות ולקוות שלא נזדקק לו לעולם

קבל הצעה
ביטוח מחלות קשות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם