צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

הרפואה דואגת להצלת החיים ולהארכתם – הביטוח דואג לאיכות החיים

אנחנו חיים בתקופה המאופיינת בהתפתחות וקידמה בכל התחומים, לרבות בתחום הרפואה. מציאות כזו שמה אותנו במצב אבסורדי, כשמצד אחד הרפואה המתקדמת מוצאת פתרונות למחלות ופגיעות מתאונות, וכך מאריכה את תוחלת חיינו. מצד שני, לא פעם, החיים מתארכים אך איכותם נפגעת, ואנשים רבים הופכים לסיעודיים.

מה זה מצב סיעודי?

אדם במצב סיעודי מאבד את יכולתו לתפקד בצורה עצמאית, כשעליו להסתייע בקרובים או במטפלים לצורך ביצוען של פעולות יומיום בסיסיות כמו ללכת, לקום, לשבת, לאכול, להתרחץ, להתלבש ולעשות צרכים.

כל עוד אנחנו נמצאים בצידו השני של המתרס כאנשים הנהנים מתפקוד עצמאי מלא – מצב סיעודי שכזה נראה לנו רחוק מאיתנו מרחק רב. למרבה הצער, לא תמיד זה נכון. כל אחד ואחת מאיתנו עלולים לעבור תאונה או לחלות במחלה קשה, וכתוצאה מכך להפוך לסיעודיים. זה אומר לאבד את העצמאות ולהיתלות באחרים, וגם להידרש לאשפוז וטיפולי שיקום יקרים כדי להמשיך לחיות מבלי לאבד את הכבוד. איך אפשר לממן את זה?

התשובה היא: על ידי ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי הוא מסמך אנושי, תעודת כבוד. הוא מאפשר לאדם סיעודי לחיות חיים מכובדים גם במצב של אובדן יכולתו התפקודית.

הביטוח הסיעודי מציע מעטפת תמיכה נרחבת, שכוללת בתוכה שירותים רפואיים ושיקומיים איכותיים בהתאם לצורך, מבלי שנהפוך למעמסה על קרובינו.

תגמולי הביטוח הסיעודי נועדו לסייע למבוטח במימון הוצאות אשפוז וטיפול סיעודי – אם בבית ואם במוסד סיעודי. כיוון שאלו הן  הוצאות גבוהות במיוחד, רבים מתקשים לממן אותן בהעדר ביטוח הולם.

חשוב לשים את הביטוח הסיעודי בעדיפות גבוהה.

חשוב להשוות מחירים בין החברות השונות ולבצע רכישה חכמה וטובה.

במאסטר ביט נשמח לסייע לכם בבחירה המיטבית

קבל הצעה
ביטוח סיעודי

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם