צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

כל ביטוחי הרכב

כל ביטוחי הרכב

הרכב שלך יקר לך? מגיע לו ביטוח!

הרכב שלנו יקר לנו בכל המישורים – פרקטית, רגשית וכמובן כספית. והרכב הזה חשוף למגוון סיכונים: תאונות דרכים הפוגעות ברכוש ובגוף, גניבות שהפכו לחלק משגרת חיינו, ועוד שלל אירועי נזק. כל אלה מחייבים אותנו לספק לרכבנו מעטפת הגנה ביטוחית מלאה, עם הכיסויים הנדרשים ובמחיר המשתלם.

לחברות הביטוח בישראל יש היצע נרחב ומגוון של ביטוחי רכב עם כיסויים והרחבות שמוצעים במחירים שונים. לכן, מציאת ביטוח הרכב האיכותי והמשתלם עבורך – זה משהו שדורש בירור והשוואה. במאסטר ביט אנחנו המומחים לעניין. מערכת השוואת המחירים המתקדמת שלנו תאפשר לך לקבל, בלחיצת כפתור, הצעות לביטוחי רכב מחברות הביטוח השונות. אנחנו כאן כדי לסייע לך להשוות בין תנאים ומחירים, ולבחור בביטוח המתאים ביותר לרכבך.

 נתחיל מהבסיס – סיווג ביטוחי הרכב

קבל הצעה
כל ביטוחי הרכב

ביטוח חובה

החוק בישראל מחייב בעלי רכבים לבטח את רכביהם בביטוח רכב חובה תקף. הביטוח הבסיסי הזה מכסה אירועים, בגינם נגרמו נזקי גוף לנהג או לכל מי שנפגע/ו כתוצאה מנסיעה ברכב המבוטח.

קבל הצעה

ביטוח מקיף

ביטוח המכסה את הרכב מפני אובדן או מפני נזקים שנגרמו לו בעקבות התרחשות אירועים כמו: גניבה, פריצה, תאונת דרכים, שריפה, נזקי טבע, ונדליזם ועוד. במסגרת הביטוח המקיף נכלל גם ביטוח צד ג'. הביטוח המקיף הוא ביטוח רשות, אותו רוכשים בנוסף לביטוח החובה.

קבל הצעה

ביטוח צד ג'

ביטוח המכסה מקרים בהם נזק לרכוש של אדם אחר ניזוק במסגרת השימוש שלך ברכבך. זהו ביטוח רשות אותו רוכשים בנוסף לביטוח החובה. במידה וברשותך ביטוח מקיף לרכב, אין צורך לרכוש ביטוח צד ג' בנפרד, שכן במקיף כלול גם כיסוי ביטוחי לצד ג'.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם