צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ניהול תיקים

ניהול תיקים

מישהו (מקצוען) נמצא שם בשבילך

התברכת בצרות של עשירים? סכום מכובד עבר אליך בירושה? צברת חסכונות נאים? קיבלת כספי פרישה וברצונך לשמור על נזילותם? עכשיו באה ההתלבטות איך להשקיע את הכסף שלך כך שישמור על ערכו וגם ייצר עבורך הכנסה נוספת.

זה השלב בו צצה גם ההתלבטות אם לבחור בניהול תיקים מקצועי או לנהל את הכספים באופן עצמאי.  ההחלטה היא שלך כמובן, ולפני שמגיעים אליה יש לקחת בחשבון הן את המאפיינים האישיים שלך, הן איזה ציפיות יש לך מפירות ההשקעה, והן מהם מאפייני החיסכון – היקפו, טווח ההשקעה, ייעודו ועוד.

אולי מידע על ניהול תיקים מקצועי ויתרונותיו יסייע לך להחליט:

  • מומחיות – ניהול תיק השקעות חיצוני נתון בידיו של מקצוען, מומחה לניהול תיק ניירות ערך אשר מורשה לכך מטעם המדינה. מומחה כזה צפוי לבחור בין חלופות ההשקעה ולבצע פעולות שונות בתיק באופן מושכל – מתוך הבנה מעמיקה של תנאי השוק ושל ההשפעות האפשריות שלהם על מרכיבי התיק שלך.
  • שירות אישי מקצועי – מנהל תיק השקעות חיצוני הוא איש שירות שיעשה בשבילך כל שנדרש במלוא המקצועיות. הוא יבנה עבורך תיק השקעות מיטבי, המותאם לצרכים האישיים שלך, בהתייחסות לכל פרמטר רלוונטי: סיכונים, תשואות, טווח השקעה, מיסוי ועוד. הוא גם יעקוב ברמה יומיומית אחר ההשקעות השוטפות ומהלכי השוק, ויבצע פעולות נדרשות בהתאם.
  • השליטה נתונה לבחירתך – יש לך חשש מחוסר שליטה בתיק? הכול נתון לבחירתך, כולל ההחלטה להנחות את מנהל התיק באשר לפעילותו, להגדיר את הציפיות שלך ממנו, ולשרטט גבולות גזרה במסגרתם ברצונך שיפעל. אפשר להשיג מצב של WIN WIN כשמנהל התיק יעבוד איתך בשיתוף, תוך הפעלת הידע והניסיון שצבר – לבניית תיק השקעות מאוזן עם מקסימום תשואה במגבלות הסיכון.

רוצה לבצע בחירה מושכלת?
ממליצים לך להתייעץ עם מומחי מאסטר ביט

 

קבל הצעה
ניהול תיקים

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם