צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון

תוכניות החיסכון וההשקעה עולות שלב לדור הבא

גם לך יש חלום להגשים?

איזה חלומות מתרוצצים לך בראש? האם זו דירה חדשה שברצונך לקנות? ואולי זה רכב המנהלים הנחשב? האם טיול מסביב לעולם זה מה שקורץ לך? או שזהו חלומו של כל הורה לממן  לילדים אוניברסיטה? בכל מקרה, חלומות כאלה ראוי להגשים, והדבר גם אפשרי אם יש לך חיסכון מתאים – כזה שמנוהל טוב וכולל יתרונות כאלה ואחרים. משהו כמו… פוליסת חיסכון או פוליסת השקעה. אם עוד לא הכרתם – נעים מאוד, זה הדור החדש של מכשירי החיסכון וההשקעה של ענף הביטוח.

מסקרן? אז נמשיך לספר לך איך פוליסת החיסכון עובדת (בשבילך) 

ביצוע ההפקדות על פי בחירתך:  יש לך אפשרות לבצע הפקדת סכום חד-פעמי בכל זמן ו/או הפקדות חודשיות באמצעות הוראת קבע. ביכולתך להוסיף מעת לעת סכומים חד פעמיים ללא צורך בפתיחתה של תוכנית חדשה.הנזילות בכל שלב: פוליסת החיסכון נזילה בכל עת, וניתן לבצע בה משיכות, חלקיות או עפ"י רווחים, בהתראה של 4 ימי עסקים.גיוון במסלולי ההשקעה: פוליסות החיסכון מציעות לבחירתך מגוון של מסלולי השקעה בעלי אופי השקעה שונה, לתקופת השקעה שונה, ועם מענה לצרכי משקיעים שונים. תמיד יש אפשרות לשלב גם בין כמה מסלולי השקעה. 

דמי הניהול קבועים ואין עמלות: משקיעים בפוליסות חיסכון נושאים רק בעלות של דמי ניהול קבועים, ואינם נדרשים לתשלום עמלות נלוות כמו עמלת קנייה/מכירה, דמי משמרת, דמי נאמן, שיעור הוספה ואחרות.דחיית תשלום המס על הרווחים:  ניתן לעבור בחופשיות בין מסלולי השקעה מבלי לשלם מס רווחי הון, אשר ייגבה במועד מימוש הכסף. זהו יתרון המאפשר להרוויח תשואה גם על אותם כספים שנשארו בתוכנית ולא שולמו כמס רווחים.משיכה כפנסיה המשולמת לכל החיים:  כתוצר ביטוחי, פוליסת החיסכון נהנית מיתרון משמעותי –  ניתן למשוך את הכספים כפנסיה שמשולמת לכל החיים. סכום הפנסיה נגזר מהזכויות הנרשמות לזכות המשקיע בעת כניסתו לתוכנית.הטבות מס לגמלאים:  גמלאים זכאים לפטור ממס רווחים עד לגובה תקרת פוליסת החיסכון.  
ניהול התוכנית כתיק השקעות:  קראתם נכון – הכסף שנצבר בפוליסת החיסכון מנוהל כתיק השקעות שניתן לצפות בו ברשת ברמה יומיומית, ולקבל מידע על מסלול ההשקעה וביצועיה של התוכנית.

קבל הצעה
פוליסת חיסכון

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם