צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

קרן השתלמות

קרן השתלמות

קרן השתלמות היא קרן משתלמת

נעים (וכדאי) להכיר, קרן השתלמות

קרן השתלמות היא למעשה קופת חיסכון עבור עובדים שכירים ועצמאיים, במסגרתה הם חוסכים כספים לכל מטרה לטווח הבינוני. בעבר קרנות השתלמות שימשו למימון של השתלמויות ומכאן קיבלו את שמן. כיום זהו אפיק החיסכון היחידי לטווח בינוני, שהמשקיעים בו נהנים מפטור ממס לאחר רפורמות המיסוי שעבר שוק ההון הישראלי.

איך עובדת הקרן?

בתום 6 שנים מפתיחתה של קרן ההשתלמות, ניתן לפדות את הכספים שצברת בה כסכום הוני חד-פעמי. אם יש לך צורך לפדות חלק מהכספים לפני תום 6 שנים מפתיחת הקרן – באפשרותך לממש חלק מהסכום, לשמור על יתרת הכספים בקרן, ולהמשיך ליהנות מהתשואות, כשניתן לבצע עוד משיכות חלקיות עפ"י הצורך בכל עת. 

קבלו 5 יתרונות זהב של קרן ההשתלמות:

  • הטבות מס על הפקדות – זהו ערוץ החיסכון היחידי שלא לטווח ארוך, שמזכה בהטבות מס על הפקדות. שש שנים לאחר פתיחת הקרן, ניתן לפדות את כל הכספים שנצברו בה מבלי לשלם מס.    
  • מעבר בין אפיקים ללא הפסד ותק וזכויות – ברצונך לפצל חלק כלשהו מהכספים לאפיקים אחרים? באפשרותך לעשות זאת ללא כל פגיעה בוותק או בזכויות.
  • רמת הסיכון לבחירתך – הבחירה ברמת הסיכון הרצויה והמתאימה לך נתונה להחלטתך. לרשותך מגוון מסלולים, מסולידיים ועד למתמחים.
  • בתום התקופה: חיסכון נזיל פטור ממס –6 שנים לאחר פתיחת קרן ההשתלמות, ביכולתך לדחות את משיכת הכספים לכל זמן אחר שמתאים לך. בינתיים זכית בתוכנית חיסכון מושלמת, שמעניקה לך כסף נזיל, פטור ממס רווחי הון, כאשר כל הפקדה נוספת שלך תיהנה מזכויות הקרן.
  • משיכת כספים מקרן נוספת ללא המתנה – ברשותך קרן השתלמות נוספת או יותר מכך, ויש לך 6 שנות ותק באחת מהן? יש לך זכות למשוך מהקרן הנוספת כספים מבלי להשלים בה 6 שנות ותק.

עם יתרונות כאלה – אי אפשר לסרב לקרן השתלמות

קבל הצעה
קרן השתלמות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם