צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח נסיעות לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל

נוסעים לחו"ל בראש שקט, מצוידים בביטוח נסיעות איכותי

רגע אחרי שמזמינים חופשה או כל נסיעה אחרת לחו"ל – צריך לרכוש גם ביטוח נסיעות לחו"ל. זהו המענה המיטבי עבור התרחשות אירועים רפואיים בחו"ל, ומקרים של אובדן או גניבת המטען.

פוליסות נסיעות מציעות מגוון כיסויים, שמספקים לנוסעים פתרונות בהתאמה אישית. בעת רכישת ביטוח הנסיעות יש לקחת בחשבון את אופי הנסיעה המתוכננת – האם זו חופשה משפחתית עם הילדים? האם זו נסיעת עסקים במסגרתה תידרשו לשימוש במחשב נייד? האם אתם יוצאים לטיול הגדול אחרי הצבא? ואולי זו חופשת סקי או טרק אתגרי בהרים? בהתאם לאופי הנסיעה – יש לבחור את הכיסויים הביטוחיים המתאימים.

כיסויים עיקריים המוצעים במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל:

  • הביטוח הרפואי – זהו הכיסוי העיקרי בפוליסת הנסיעות לחו"ל, והוא נועד בעיקר לאירועים רפואיים, שיצריכו אשפוז או ניתוח חירום באחד מבתי החולים בחו"ל. פרק הביטוח הרפואי  כולל מעטפת כיסוי נרחבת להוצאות הנגרמות עקב אירועים רפואיים שונים בחו"ל:  אשפוזים, טיפולים, פינוי לבית חולים, פינוי ארצה במטוס, התייעצויות רפואיות עם רופאים בחו"ל, רכישת תרופות, טיפולי חירום דנטליים, כיסוי הריון, כיסוי לטיפול בפג ועוד.
  • ביטוח המטען – כיסוי עבור אירועים בהם המטען נגנב או אבד, כולו או בחלקו.
  • כיסויים נוספים שונים – כיסוי לנוסעים המתכננים לבצע פעילויות ספורט אתגרי, כיסוי להוצאות איתור וחילוץ למטיילים שעשויים להגיע לאזורים המאופיינים בדרכי גישה בעייתיות, ועוד.
  • החזר עבור השתתפות עצמית למשכירים רכב בחו"ל – לכיסוי נזקים כלכליים כתוצאה מאירוע תאונה או גרימת נזק לרכב המושכר.

אז איזה ביטוח נסיעות לבחור ומאיזו חברה? שאלה נהדרת, שבמאסטר ביט אנחנו יכולים לענות עליה במדויק. דרכנו ניתן לבצע השוואות מחירים בין ביטוחי נסיעות שונים, ולהרכיב את הביטוח המשתלם ביותר בהתאמה אישית.

במאסטר ביט מחכים לך המומחים עם ההצעה האיכותית והמשתלמת לביטוח נסיעות לחו"ל

קבל הצעה
ביטוח נסיעות לחו

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם